BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, şehrimizde tekrar etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle karla mücadele çalışmalarını şehir merkezi ve mahallelerde (köylerde) aralıksız sürdürüyor.
Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğunda bulunan şehri merkezindeki ana caddeler, yaya yolları ve mahallerde (köylerde) karla mücadele çalışmalarına 24 saat 3 vardiya olarak aralıksız devam ediyor. Ekipler, yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksamaların meydana geldiği cadde ve yollar ile yaya kaldırımlarında kar küreme, tuzlama ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor.
Kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezler (cookie) kullanmaktayız. Bu web sitesini kullanarak çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.