BÜYÜKŞEHİR'DEN BÜYÜK TARAFTARA ULAŞIM VE OTOPARK KOLAYLIĞI
Yeni Atatürk Stadyumuna kendi araçları ile gelecek taraftarlarımız için Ulusal Egemenlik Bulvarı üzerinde, Sazova Mahallesi'nin girişinde bulunan Büyükşehir Belediyesi'ne ait otopark maç günleri 1 TL olacak.
Ayrıca Büyükşehir Belediyesi 18 Aralık Pazar günü oynanacak Eskişehirspor Denizlispor karşılaşması için Yeni Atatürk Stadyumuna otobüs seferleri düzenliyor. Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlar maç günü saat 14.00'dan itibaren Odunpazarı Alaaddin Park yanından kalkacak otobüslerle yeni stadyuma ulaşabilecekler.
Büyükşehir Belediyesi olarak Eskişehirsporumuz’a başarılar dileriz.
Kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezler (cookie) kullanmaktayız. Bu web sitesini kullanarak çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.