Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen Ulusal Kanal’da yayınlanan “Hafta Sonu” programının konuğu oldu.
Ulusal Kanal’da yayınlanan “Hafta Sonu” programı yapımcısı ve sunucusu Mustafa Kaya’nın bu haftaki konuğu Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen oldu.
Porsuk çayı mevkiinde gerçekleştirilen programda Büyükerşen, dünden bugüne Eskişehir’de hayata geçirilen başarılı şehircilik çalışmalarını anlattı.
Kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezler (cookie) kullanmaktayız. Bu web sitesini kullanarak çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.